خرید زمین در دنیای متاورس

تیم ما انتخاب زمین و پلتفرم مناسب را با توجه به بودجه شما میسر می‌کند و از لحظه شروع تا فروش زمین در کنار شماست تا بهترین و بهینه ترین مسیر ها را برای شما عملی کند.

متاورس چیست؟

برای این که درک بهتری از کلمه متاورس داشته باشیم، باید به معنی آن پی ببریم. متاورس مختصر شده دو کلمه متا و ورس بوده که به معنای جهان برتر یا برتر از جهان است.
متاورس به عنوان یک شبکه مجازی بوده که کاربران می توانند در آن به تعامل پرداخته و به صورت آنلاین نقش برجسته و مفیدی در دنیای مجازی داشته باشند.

در این دنیا می توان با شبکه های اجتماعی در ارتباط بوده حتی با تجهیزات مربوط به واقعیت مجازی می توان به طور مستقل در آن نقش آفرینی کنید. پس می توانید واقعیت‌های این جهان را به صورت واقعی درک نمایید.​

خرید زمین در متاورس به چه معناست؟

سرزمین مجازی در واقعی یک قطعه زمین فضای دیجیتال بوده که در قالب پروژه های متاورس قابل خرید و فروش است. شما می توانید به عنوان یکی از افراد مجازی برای خرید و فروش وارد متاورس شده و قطعه زمین دلخواه را خریداری نمایید. تمام تراکنش ها و خرید و فروش با ارز دیجیتال یا ارز و توکن معتبر پروژه انجام می شود. پس از خرید می توانید وارد زمین معتبر خود شده و با اثبات اصالت و مالکیت آن، می‌ توانید پروژه های متاورسی را اجرا کرده و به خرید و فروش بپردازید.برای آموزش متاورس و مشاوره با ما در ارتباط باشید.

مراحل خرید زمین در متاورس

می توانید قبل از خرید زمین، مقدار ارز مورد نظر برای خرید زمین را در کیف پول خود نگهداری و شارژ نمایید. پس از ورود به پروژه می توانید اقدامات ثانویه برای خرید زمین را انجام دهید که در ادامه بررسی می کنیم.

مرحله اول

برای خرید زمین در متاورس یا فضای مجازی نیاز به ارز دیجیتال پروژه مورد نظر و کیف پول دارید.

مرحله دوم

بسیاری از زمین های متاورس و پروژه های معروف بر روی بلاک چین اتریوم بوده و می توانیم به پلتفرم های معروف دیسنترالند سندباکس اشاره کنیم که در زمین علاوه بر خرید آن می توانید دیگر فعالیت های معروف را انجام دهید به عنوان مثال برای برگزاری کنسرت، سمینار، نمایشگاه و غیره می‌توانید در صورت دعوت شرکت کرده و از فضای زمین متاورس استفاده نمایید.

مرحله سوم

برای خرید زمین بهتر است از کیف پول اتریومی استفاده نمایید. یکی از کیف پول های معتبر اتریوم متامسک است. اتصال کیف پول از طریق گوشی موبایل یا دسکتاپ نیز امکان پذیر است. پس از اتصال کیف پول موردنظر و شماره کیف پول را می توانید در بالای این وب سایت شماره کیف پول خود را مشاهده نمایید.

Meta logo

مرحله چهارم

در نهایت پس از این مرحله، زمین مورد نظر برای شما ارائه می شود و می توانید تغییرات مورد نظر را بر روی زمین اعمال نمایید. لازم به ذکر است که برای افزایش امکانات زمین خود باید ارز مورد نظر پلتفرم را در کیف پول خود داشته باشید یا از طریق تبلیغات یا سایر موارد کیف پول خود را شارژ نمایید.

لزوم خرید زمین در متاورس

املاک دیجیتال امروزه قیمت بالاتری از املاک فیزیکی داشته و به عنوان دارایی قانونی محسوب می‌شود که نرخ آن همه روزه در حال افزایش است. این جهان جدید به یکی از فرصت های سرمایه گذاری جذاب تبدیل شده است. شکل گرافیکی و زیبای متاورس نیز باعث جذب بسیاری از افراد به این جهان شده است و کسانی که عاشق بازی های کامپیوتری و فعالیت در فضای مجازی هستند، در این جهان جدید نیز فعالیت دارند.

فرم مشاوره رایگان